Hartmaan Ürünleri ile Profesyonel Hasta Bakım Hizmeti vermekteyiz.

 

 

İnsan sağlığı söz konusu olduğunda, yeni fikir ve gelişmelere ihtiyaç vardır. Rutin ve tıbbi uygulamalarda kullanımının yanı sıra yaraların tedavisi konusunda sağlık için 100 yılı aşkın süredir tecrübeye dayanan ürün ve çözümlerimiz bulunmaktadır.

Son on yılda yapılan araştırmalar yaraların tedavisi konusuna birçok yeni bakış açısı getirmiştir. Modern yara örtülerinin kullanımı ve beklentiler, yaranın üzerini kapama ve/veya yara akıntısının emilmesi ile ilgili geleneksel işlevlerinin ötesine geçmektedir. Modern ürünlerin kullanımı ile farklı etki mekanizması sayesinde iyileştirici etkilerin sağlanması başarılabilmektedir. Bu ürünler yaranın iyileşmesi ve doğal fizyolojik sürecin desteklenmesi sürecine aktif olarak dahil olmaktadırlar. Tedaviye yönelik yüksek yararları, özellikle zor iyileşen yaraların tedavisindeki katkısı büyük önem taşımaktadır.

Klasik yara tedavilerinden ameliyat sonrası pansuman örtülerine, merhem emdirilmiş ürünlere, kompresyon bandajlarına, hidroaktif yara merhemlerine kadar yüksek kalitede çözümler sunabiliyoruz.